Neden eticaret.tv?

Eticaret.tv gelişmekte olan eticaret sektörüne yönelik tanıtım ve medya ihtiyaçlarının aktif olarak karşılanabilmesi adına hazırlanmış ve sadece eticaret sektörüne hitap eden bir proje olarak hizmet vermektedir.

Sitemizde kurumsal firmanıza ait basın bülteni aboneliği ile haberlerinizi kendi yönetim panelinizden yayınlayabilir ve içeriklerinizi yönetebilirsiniz. Hedef kitlenize daha kolay ulaşabileceğiniz medya merkeziniz olarak aktif olarak eticaret.tv'yi kullanabilirsiniz.

Ayrıca  medya merkezimiz  üzerinden diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Medya merkezimiz üzerinden sunulan  eticaret ofisleri  video çekim hizmetlerimizden, sokak röportajları, fotoğraf çekim hizmetlerimiz ve diğer tüm medya tanıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ofisinize ve deponuza özel fotoğraf ve video çekimi

Firmanızın ofis ve depolarına ait özel video ve fotoğraf çekim hizmetlerimizle birlikte kurucu ve kurucu ortaklarla birebir röportaj hizmetimiz bulunmaktadır. Böylelikle özel olarak hazırlanan firmanızın etkileyici  tanıtım videosunu hedef kitlenize daha kolay ve anlaşılır bir biçimde tanıtılabilmesine olanak sağlıyoruz.

Dijital Ajanslara Özel Hizmetler

Dijital ajanslara yönelik ise eticaret.tv'de eticaret platformu üzerinden sunulan hizmetlerimiz mevcuttur.

E-Ticaret Platformu ; bir kurumsal ajans olarak e-ticaret firmalarına sunabileceğiniz tüm hizmetlerinizin listelendiği ve bu hizmetler üzerinden eticaret firmalarından fiyat teklifleri alabileceğiniz özel bir alandır.

Burada hem fiyat teklifleri alabilir hemde firmanıza ait haber ve kendinize ait özel reklamlar oluşturabilirsiniz. 

E-Ticaret platformu hakkında detaylı bilgi almak için  buraya tıklayınız.


Basın bülteni aboneliği

Bir eticaret firması olarak; aramıza katılarak 1 yıllık basın bülteni aboneliği paketimiz üzerinden tüm haberlerinizi kendi yönetim panelinizden dilediğiniz zaman haber ve duyurularınızı yayınlayabilirsiniz.

Etkileyici videolarla değişime hazır olun

Ayrıca ofislerinizi ve depolarınızıa ait özel tanıtım videosunu medya merkezimiz üzerinden hizmet satın alarak hazırlatabilirsiniz. Hedef kitlenize özel sunabileceğiniz profesyonel video ve görsel içerik her zaman sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlar. Doğru kurgu teknikleri ile hazırlanan video ve görsel içerik ile daha fazla kazanabilirsiniz.

Başarılı bir kobi iseniz başarı hikayenizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Başarı hikayesi hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.