Ne gibi avantajlar var?

Eticaret.tv de hem eticaret firmalarına özel hemde ajanslara özel çeşitli fırsatlar sunulmaktadır. Bir eticaret firması ile bir ajansın ayrı ayrı faydalanabileceği çok özel avantajlar ve teklifleri burada bulabilmeniz mümkün.

Bir e ticaret firması olarak; 1 yıllık e bülten aboneliği paketimizden alarak 1 yıl boyunca e bülten haberlerinizi, duyurularınızı ve özel firma haberlerinizi sitemizde kendi yönetim panelinizden ve dilediğiniz an yayınlayabilirsiniz.

Üstelik eticaret.tv tarafından sunulan hizmetlerden biri olan sokak röportajı hizmetimize sponsor olarak firmanızın organik ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmesini ve bu ziyaretçilere ürün satışı yapmış olduğunuz siteniz üzerinden alışverişler gerçekleştirebilmesini sağlayabilirsiniz.

Röportaj sponsorluğu nedir,  nasıl çalışır?

Röportaj hizmetlerimize sponsor olduğunuzda, kendi e ticaret siteniz üzerinden oluşturacağınız kupon kodlarını, bizler eticaret.tv ekibi olarak sokak röportajı gerçekleştirdiğimizde, röportaj esnasında halka soru sormanın yanı sıra firmanızın da kısa bir tanıtım açıklamasını yaparak röportaj sonunda oluşturduğunuz hediye çeklerini halka dağıtıyoruz. 

Kupon kodlarının indirim oranları min. %30 olmalıdır. Halkın gerçek anlamda sitenizi ziyaret edebilmesi için gerçekçi bir indirim uygulanması gerekmektedir.

Minimum %30 indirim tutarıdır ancak sizler bu oranı inisiyatifinize bağlı olarak %40, %50, %60 yada %30 üzeri herhangi bir indirim tutarı uygulayarak kupon kodlarını oluşturabilirsiniz.

Kupon kodları şu şekilde oluşturulmalıdır :

  • eticarettv30Eqff
  • eticarettv32fdfD
  • eticarettv40gPha
  • eticarettv50hsYa
  • eticarettv60jsGsa gibi oluşturulmalıdır.

Kupon kodlarınızı 1 kişi  ile sınırlandırabilirsiniz ancak 100 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir gibi belli bir alışveriş limiti çerçevesinde sınırlayamazsınız.

Kullanıcı gelir ve %30 yada belirlediğiniz alışveriş indirim tutarı çerçevesinde alışverişlerini gerçekleştirir.

Gerçekçi ve pazarlanabilir bir tekniktir ve neredeyse %90 oranında satışların gerçekleştirilebildiği bir yöntemdir. 

Röportajlarda kupon kodu kullanım sözleşmesi metni için buraya tıklayınız.


Röportajlarda hediye ürün sponsorluğu nedir? Bu sponsorluğa nasıl başvurabilirim?

Genel olarak hafta içi yada hafta sonu eticaret.tv ekibi olarak röportaj yapmış olduğumuz esnada ürünlerinizi tanıtım amaçlı dilerseniz hediye olarak röportaj sonunda firmanızın kısa bir tanıtımı yapılarak kullanıcılara hediye olarak verilmektedir.

Hediye verilen ürünler karşılığında kullanıcılardan herhangi bir bedel talep edilmez yada satılmaz.

Röportaj videomuz da firmanızın kısa tanıtım metni sonrasında röportaj sonunda verilmektedir.

Hediye ürün sponsorluğu hakkında ki sözleşme metni detayları için buraya tıklayınız.

Hediye ürün sponsorluğu başvurusu için  iletişim formu  üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sokak röportajlarına nasıl sponsor olabilirim?

Hafta içi yada hafta sonları gerçekleştirmiş olduğumuz sokak röportajı programlarımıza buraya tıklayıp iletişim formunu doldurarak sponsorluk başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca eticaret.tv tarafından güncel olarak tüm firmalara iletilen kampanya ve duyurular içerisinde yer alabilirsiniz. Sizlere özel sunulan özel teklifler ve fırsatlardan faydalanabilmek için ücretsiz olarak e-bültene mailinizi kaydetmeniz yeterlidir.


Bir kurumsal ajans firması;  E-Ticaret Platformunda  yer alabilirsiniz. Böylelikle e-ticaret firmalarına sunmuş olduğunuz hizmetleri kendi sayfanızda listeleyebilirsiniz.

Ayrıca e-ticaret platformu üzerinden e-ticaret firmaları tarafından hizmetleriniz için özel fiyat teklifi talepleri alabilirsiniz. Yine aynı şekilde kendi özel sayfanız üzerinden "Firma Beni Arasın" formu üzerinden müşterilerinizin sizlere kolayca ulaşmasını sağlayacak iletişim formu da mevcuttur.

Kendinize özel sayfanızda haberlerinizi yayınlayabilir, hizmetlerinizi sunabilir, şirketinize ait iç mekan fotoğraflarınızı yayınlayanileceğiniz foto galeriden fotoğraflarınızı gösterebilir ve kampanya banner görsellerinizi kendi sayfanızda özel alanda yayınlayabilirsiniz.

E-Ticaret Platformu Hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.Bir e-ticaret firması olarak hemen eticaret.tv ye kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Bir kurumsal ajans firması olarak  buraya tıklayın  ve E-Ticaret Platformuna hemen kayıt olun.


Üyemiz olarak ne gibi avantajlardan faydalanabileceğinize birde böyle bakın >