Hakkımızda

Eticaret.tv yaklaşık 14.000+ e-ticaret firmasına hizmet sunmayı amaçlayan bir dijital medya tanıtım ajansı platformudur.

2018 Yılında kurulan eticaret.tv, dijital mecralar başta olmak üzere sosyal medya için doğrudan hedef kitleye yönelik video içerik üretimi hizmetleri sağlamaktadır.

Aynı zamanda içerik üretimi konusunda da profesyonel olarak müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm dijital medya planlamalarında etkili çözümler üretmektedir.

Hedef ne olursa olsun doğrudan sosyal medya ve diğer platformlarda en etkili biçimde kurumsal kimliğinizi yansıtabilecek videolu içeriklerinizin bütünüyle kurgu ve montaj işlemleri büyük bir titizlikle özgün olarak hazırlanmakta ve yayınlanmaktadır.

Bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

E-Mail: destek@eticaret.tv

Reklam: reklam@eticaret.tv

Kurumsal İş Ortaklığı : info@eticaret.tv

Editörlük Başvurusu : editor@eticaret.tv

İletişim Sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.


Hedef kitle üzerinde en etkili iletişim aracı olan video içeriklerin üretimi konusunda eticaret.tv profesyonel dijital içerik üretici stüdyosu ve alanında uzman ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

Eticaret.tv olarak amacımız;  Türkiye'de hizmet vermekte olan 14.000+ e-ticaret firmasına dijital medya desteği sunmanın yanı sıra bu e-ticaret firmalarına sitemiz  e-ticaret Ajansları  sayfamız üzerinden de dijital web ajansları aracılığı ile ihtiyaçları doğrultusunda tüm web yazılım, tasarım, xml entegrasyonları, sosyal medya yönetimi, alan adı kaydı, marka tescili vb. gibi tüm hizmetleri güvenle alabilmelerini sağlamaktır.