Sponsorluk başvurusu

Sponsorluk başvurusu ile ilgili E-Ticaret sektörüne yönelik 14.000+ e-ticaret firması ve dijital ajanslara yönelik hizmet sunmakta olan eticaret.tv'de sizlerde sunmakta olduğumuz hizmetler ile ilgili sponsorluk başvurusu yapabilirsiniz.

E-Ticaret sektörüne yönelik tüm toplantı, etkinlik ve organizasyonlarınızda yanınızdayız!

E-Ticaret sektörüne yönelik gerçekleştirmeyi planladığınız tüm etkinlik ve organizasyonularınız için eticaret.tv ekibi olarak video çekimi, fotoğraf çekimi ve özel röportaj hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Yanınızdayız

E-Ticaret sektörüne yönelik firma, kurum yada kuruluşların düzenlemeyi planladığı tüm etkinlik, organizasyon, seminer ve toplantılarda, Eticaret.tv ekibi olarak sponsor olabilmekteyiz.

Sponsorluk başvurusu ile ilgili bizlere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca buraya tıklayıp iletişim sayfamız üzerinden bizlere sponsorluk başvurusunda bulunabilirsiniz.

SPONSORLUK BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

E-Ticaret sektörüne yönelik düzenleyebileceğiniz tüm etkinlik, toplantı, seminer veya organizasyonlarınızda aşağıdaki hizmetleri sunabilmekteyiz.

- VİDEO ÇEKİM HİZMETLERİ

- FOTOĞRAF ÇEKİM HİZMETLERİ

- ÖZEL RÖPORTAJ HİZMETLERİ

Not: Eticaret.tv sadece kurumsal firma, kurum yada kuruluşlar tarafından tarafımıza yapılan sponsorluk başvuru taleplerini değerlendirmeye almaktadır.

Uygun görülmesi durumunda ilgili firmalar ile iletişime geçilerek sponsorluk koşullarımız kapsamında ilgili hizmetlerimizi memnuniyetle sunmaktayız.

Eticaret.tv  amaç itibariyle E-Ticaret sektörüne yönelik ülke ekosistemine katkı sağlamak amacı ile  tüm bu çalışmalarını yapmaktadır.

Sponsorluk başvurularınız için her türlü öneri ve talepleriniz için bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.


Eticaret.tv

Dijital Medya Tanıtım ve Ajans Hizmetleri