Xiaomi Mi Mix 4 yeni akıllı telefon çift taraftan katlanabilir ekran ile geliyor!

Xiaomi'nin yeni akıllı telefonlarından biri olan Mi Mix 4'ün, 60 MP kameranın yanı sıra katlanabilir ekranla da gelebileceği iddia edildi.

Xiaomi Mi Mix 4 yeni akıllı telefon çift taraftan katlanabilir ekran ile geliyor!
yayın tarihi
15 Nisan 2019

Teknoloji devleri Samsung ve Huawei'den hemen sonra Xiaomi de kendi katlanabilir akıllı telefonunu tanıtmaya yönelik hazırlıklar yaptığını bildirdi.

Teknoloji lideri Xiaomi, ilk katlanabilir telefonu ile ilgili şimdiye kadar birkaç video paylaşmış olsa da telefonun hangi özelliklere sahip olacağı ve ne zaman tanıtılacağına yönelik herhangi bir bilgi paylaşmadı.


Sosyal medya üzerinden ortaya çıkan yeni bilgilere göre Xiaomi Mi Mix 4, 60 MP kamera ve çift taraftan katlanabilir bir ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtildi.


AliPay'de ki yeni görüntülere göre; Xiaomi Mi Mix 4, hem katlanabilir ekranı hemde 60 MP'lik kamerasıyla piyasaya sunulacak.

Ortaya çıkan bu bilgiler her ne kadar gerçekçiliği konusunda bir doğrulamaya sahip değilse de xiaomi 2019 senesinin ikinci yarısında telefonu tanıtacağını bildiğimiz için çok fazla beklemeyeceğimizi belirtebiliriz. 


501

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Osmo markası ile tanıdığımız çinli DJI bu kez bağımsız çalışan bir dengeleyici geliştirerek 350$'dan piyasaya sunmayı hedefliyor. Üstelik 12 MP Kamerası ile 4K 60fps kayıt yapabiliyor.
Dünyanın en büyük arama motoru devi Google, akıllı telefonlar üzerinde yapay zeka yardımıyla hizmet veren radyo tarzı sesli haber sistemini kullanıcılarına duyurdu.
Samsung, Rize10, Rize20 ve Rize30 isminde 3 farklı akıllı telefon modeli için başvuru yaptı. Yapılan bu gizemli patent başvurusu için henüz samsung tarafından bir açıklama yapılmış değil.
Yeni tarzı ile kullanıcıları büyülemeyi hedefleyen Samsung görünüşe göre bunu başarmışa benziyor.