Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Herkesin merakla beklediği Xiaomi Mi Band 4 Türkiye fiyatı nihayet açıklandı. Xiaomi Mi Band 4 Global olarak NFC olmayan sürümüyle 26 dolar üzerinden satışı yapılması planlanıyor. Mi Band 4 açıklanan Türkiye fiyat etiketi 300 TL olarak belirlenmiş durumda. İşte detaylar ve inceleme videosu...

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!
yayın tarihi
19 Haziran 2019

Öte yandan Xiaomi Mi Band 4 NFC’li olan sürümüyle ise 34 dolarlık bir fiyat etiketi üzerinden kullanıcılarla buluşacağı açıklandı.

Mi Band 4, Avrupa satış fiyatı ise 36 euroluk bir başlangıç fiyatıyla satışı yapılması bekleniyor.

Ayrıca Xiaomi Mi Band 4 Türkiye satış fiyatı da ortaya çıktı. Mi 9T’nin lansmanı sonrasında açıklanan Türkiye fiyat etiketi 300 TL olarak belirlenmiş durumda.


Mi Band 4 firmanın resmi satış kanalları üzerinden satışının yapılmasının yanı sıra diğer teknoloji marketlerinde de satışı planlanan bu akıllı bileklik, daha şimdiden merak uyandırmış durumda.

Fiyat skalası beklenenden biraz daha düşük çıkan Mi Band 4, özellikle de Mi Band 2 sahiplerini çok heyecanlandırıyor diyebiliriz.


Diğer yandan teknik anlamda Mi Band 3’ün yeterli yenilik sunmadığını belirten Mi Band 2 kullanıcıları, bu modeli satın almak için büyük bir heyecanla beklediklerini ifade ettiler.

Xiaomi Mi Band 4  akıllı bileklik raflardaki yerini temmuz ayının başlarında alacağı belirtildi. 


Xiaomi Mi Band 4  Tanıtım Videosu

557

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Osmo markası ile tanıdığımız çinli DJI bu kez bağımsız çalışan bir dengeleyici geliştirerek 350$'dan piyasaya sunmayı hedefliyor. Üstelik 12 MP Kamerası ile 4K 60fps kayıt yapabiliyor.
Dünyanın en büyük arama motoru devi Google, akıllı telefonlar üzerinde yapay zeka yardımıyla hizmet veren radyo tarzı sesli haber sistemini kullanıcılarına duyurdu.
Samsung, Rize10, Rize20 ve Rize30 isminde 3 farklı akıllı telefon modeli için başvuru yaptı. Yapılan bu gizemli patent başvurusu için henüz samsung tarafından bir açıklama yapılmış değil.
Yeni tarzı ile kullanıcıları büyülemeyi hedefleyen Samsung görünüşe göre bunu başarmışa benziyor.