Türk Telekom'dan Milletvekillerine Kıyak Tarife!

Türk Telekom, Milletvekili Tarifesi ile sosyal medya üzerinden tepkilerin odağında. 12 Ay Taahhüt ile milletvekilleri 20 GB internet paketine 29 TL ödeyecek. Oysa vatandaşlar ise 20 GB'lik bir internet paketine Türk Telekom'da 45 Tl ödeyerek sahip olabiliyor!

Türk Telekom'dan Milletvekillerine Kıyak Tarife!
yayın tarihi
05 Haziran 2019

Türk Telekom Milletvekili Tarifesi sosyal medya üzerinden büyük tepki çekmeye devam ediyor.

Türkiye'nin en büyük Telefon, GSM Operatörü ve internet altyapı sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom,  yaklaşık 23 bin TL maaş alan milletvekilleri için 20 GB internetin de içinde bulunduğu yeni cep telefonu paketini neredeyse bedavaya kullanıma sundu.

Böylece Türk Telekom'un Milletvekilleri tarifesi ile her milletvekil 29 TL'ye bu paketten, 12 aylık Taahhüt karşılığında faydalanabilecek.

MİLLET VEKİLİNE 20 GB İNTERNET 29 TL

Paket içeriği bilgisi ise Türk Telekom'un resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre şöyle;

12 Ay Taahhütlü Ücret 29 TL; Şebeke içi 5.000 dakika; Diğer Operatör ve Sabit Hatlar Yönüne 3.000 dakika; Her yöne 1.000 SMS ; 20 GB internet ​​​​​

Dakika aşımı 56,70 Kr/Dk olarak güncellenecektir.

SMS aşımı 40,75 Kr/SMS olarak güncellenecektir.

Data aşımı 6 KR/MB olarak güncellenecektir.​​​​

Türk telekom milletvekili tarifesi hakkında detaylı bilgi için türk telekom'un resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Buraya tıklayıp siteye erişebilirsiniz.


VATANDAŞA 20 GB İNTERNET 45 TL!

Bu tarifeye göre normal bir vatandaşın 20 GB internete sahip bir pakete ödeyeceği tutar 45 TL'dir.


HATIRLATMAKTA FAYDA GÖRÜYORUZ;

Bilginiz gibi TBMM lokantasında milletvekilleri ucuz yemek, aile üyelerine varana kadar kullanılan sağlık hizmetleri, misafirhanelerde konaklama ve daha nice imkanlardan neredeyse bedava faydalanmakta...Türk Telekom milletvekili tarifesi ile ilgili gelen yoğun şikayet ve tepkiler ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmış değil.

Şirketin resmi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu...


Gelen tepkiler üzerine Türk Telekom Milletvekili Tarifesi şirketin resmi internet sitesinden Kaldırıldı

 Bknz:  Türk Telekom Milletvekili Tarifesi Gelen Tepkiler Üzerine Yayından Kaldırıldı!   başlıklı haberimizi okuyabilirsiniz.498

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Türkiye'nin en büyük e-ticaret yazılım altyapı sağlayıcısı IdeaSoft'un Dükkanı İyi Yere Açın TV Reklamı izleyicilerle buluşmaya başladı. Büyük beğeni toplayan TV çalışması 09:00 - 21:00 arası 2 saatte bir yayınlanacak şekilde izleyicilerle buluşacak.
Türk Telekom, Adil Kullanım Kotası (AKK)'yi kaldırıp limitsiz internet sunacağını duyurdu. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, konuyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
Kurumsal firmalara yönelik toptan alışveriş imkanı sağlayan n11pro e-ticaret platformu resmen hizmete başladı.
Amazon büyük ölçekli mağazalarda kullanılmak üzere yeni kasasız ödeme teknolojisini test ediyor.