Türk Telekom Milletvekili Tarifesi Gelen Tepkiler Üzerine Yayından Kaldırıldı!

Türk telekom milletvekili tarifesi ile bir skandala imza atmıştı. Sosyal medya üzerinden büyük bir tepkiyle karşılanan bu tarife, Türk Telekom'un resmi internet sitesinden gelen tepkiler üzerine kaldırıldı!

Türk Telekom Milletvekili Tarifesi Gelen Tepkiler Üzerine Yayından Kaldırıldı!
yayın tarihi
06 Haziran 2019

Türk Telekom Milletvekili tarifesi ile tüm milletvekilleri 20 GB İnternet paketine 29 TL üzerinden 12 Ay Taahhütle sahip olabiliyor.

Vatandaşlar ise Türk Telekom üzerinden 20 GB internet paketine 45 TL ile sahip olabiliyor.

23 Bin tl maaş alan bir milletvekiline 20 GB İnterneti 29 TL yapan ancak asgari 2,100 TL ödeme gücüne sahip bir vatandaştan ise 45 TL alan Türk Telekom'un neden böyle bir tarifeyi hizmete aldığı açıkcası merak konusu oldu.

Sosyal medya ve diğer medya platformlarında oldukça büyük bir tepkiyle karşılanan bu paket ile ilgili henüz Türk Telekom resmi bir açıklama yapmış değil.

Türk telekom milletvekili 20 GB İnternet paketi vatandaşlardan haklı tepkiyi almış görünüyor..

23 Bin TL maaş alan milletvekilinin bütçesini düşünen Türk Telekom, asgari ücretli ve düşük gelirli vatandaşlar içinde buna benzer düşük ücretli ancak yüksek internet kotasına sahip bir paketi hizmete sunar mı buda merak konusu...

Konuyla ilgili şirketin resmi bir açıklama yapması bekleniyor.


335

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Türkiye'nin en büyük e-ticaret yazılım altyapı sağlayıcısı IdeaSoft'un Dükkanı İyi Yere Açın TV Reklamı izleyicilerle buluşmaya başladı. Büyük beğeni toplayan TV çalışması 09:00 - 21:00 arası 2 saatte bir yayınlanacak şekilde izleyicilerle buluşacak.
Türk Telekom, Adil Kullanım Kotası (AKK)'yi kaldırıp limitsiz internet sunacağını duyurdu. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, konuyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
Kurumsal firmalara yönelik toptan alışveriş imkanı sağlayan n11pro e-ticaret platformu resmen hizmete başladı.
Amazon büyük ölçekli mağazalarda kullanılmak üzere yeni kasasız ödeme teknolojisini test ediyor.