Tek Sayfa Ürün - Hizmet Tanıtım Sitesi 999₺

Tek Sayfa Ürün yada Hizmet tanıtım sayfası 999 ₺ +KDV Web Hosting (2 GB) 5 Eposta Mobil Uyumlu WordPress Altyapısı Yönetici Paneli Tek Sayfa Tema Blog Yönetimi

Tek Sayfa Ürün - Hizmet Tanıtım Sitesi 999₺
yayın tarihi
01 Ağustos 2019

Yaz ayında serinleten kampanya!

Tek sayfa ürün tanıtım sitesi 

Tasarımızı seçin 3 gün içerisinde teslim alın!


Mail Gateway Hizmetleri
RFC standartlarına uygun email gateway çözümlerimiz ile eposta trafiğiniz güvenli ve sorunsuz. Özel arayüz ile dilediğiniz eposta trafiğinin durumunu izleyebilir, özel filtreler ile spam ve tehlikeli içeriklerden korunursunuz.

Teknolojik Altyapı
Profesyonel veri merkezlerinde ve Tier3 altyapısında hizmet veriyoruz. Üstelik yenilenen sunucu altyapılarımız ile DELL R730, R740 model standartlarda ev sahipliği yapıyoruz.

Pro Cloud Sunucular
İstanbul lokasyonlu veri merkezimizde yüksek CPU modeller ve SSD Enterprise sunucular üzerinde maksimum sunucu performansını
yakalayın. Linux ve Windows altyapıları ile beraber rekabetçi ek hizmet fiyatları ile tanışın.

924

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Bir önceki yazımızda Mobil SEO’nun ve mobil öncelikli indekslemenin üzerinde detaylı bir şekilde durarak, neden bu konuya önem vermeniz gerektiği ele almıştık. Bugünkü yazımızda ise mobil SEO’nuzu geliştirmek ve arama sorgularına daha iyi yanıt verebilmek için neler yapabileceğinizin üzerinde duracağız.
E-ticaret sitenize gelen kişileri sitenizde mümkün olduğunca uzun süre tutmanız, elde edeceğiniz geri dönüşümleri artırmanıza yardımcı olacaktır.
IdeaSoft ve Google işbirliği ile düzenlenecek olan KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü InterContinental İstanbul Hotel'de gerçekleşecek.
IdeaSoft ve Google ana sponsorluğunda bu sene ikincisi gerçekleşen KOBİ E-Ticaret Zirvesi büyük ilgi gördü.