ParamPOS’la İşlerinizi Birlikte Büyütüyoruz!

ParamPOS’la Maliyet Artıran ve Verimi Düşüren Tüm Geleneksel Süreçler Ortadan Kalkıyor!

ParamPOS’la İşlerinizi Birlikte Büyütüyoruz!
yayın tarihi
31 Temmuz 2019

ParamPOS, işletmenizin ödeme alma süreçlerini yönetmeniz ve  e-ticaret  iş modelinizi desteklemeye yönelik geliştirdiği aidatsız ve masrafsız sanal POS çözümü ile maliyetlerinizi düşürüyor.

Tek panelden tüm ödemelerinizi alma ve kontrol etme imkanı sunarken sizi tüm bu süreci ayrı ayrı bankalarla yürütme zahmetinden de kurtarıyor.

Tahsilatlarınızı düşük komisyon oranları ve taksit seçenekleri ile hızlı ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.


Teknolojik gelişmeler, yeni trendler ve değişen müşteri beklentilerine hızla ayak uydurabilen ParamPOS, firmanıza hızlı ve güvenilir ödeme alma hizmeti sağlarken, müşterilerinize de daha kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatı sunuyor.

İşlerinizi Büyütmenin Hızlı Yolu: ParamPOS

Türkiye’de ödeme ve alışveriş anlayışının değiştiğini ve kredi kartının en etkili ödeme yöntemlerinin başında geldiğini belirten TURK Elektronik Para Genel Müdürü Serkan Aziz Oral,

“Günümüzde online alışveriş yapan 10 kişiden 7’sinin ödeme tercihini kredi kartı oluşturuyor.

Online alışverişlerinde kredi kartı kullananların yüzde 50’den fazlası 2 veya 3 taksiti tercih ederken, 6 taksiti aşan tüketici sayısı yüzde 10 civarında. ParamPOS, firmalara kredi kartı ve taksit ile ödeme alma fırsatı sunarak daha geniş bir kitleye satış yapma şansı yaratıyor ve işlerini büyütmelerine destek oluyor.” dedi.


Alternatif Ödeme Alma Seçenekleri Sizi Bekliyor

ParamPOS’un gelişmiş yönetim platformu ile işletmenizin nakit akışını takip ederek müşterilerinizin ödeme tercihlerini gözlemleyebilir ve onları daha yakından tanıyabilirsiniz.

Müşterilerine özel alternatifi bol ödeme alma yöntemi sunan ParamPOS, pek çok farklı ödeme kanalını da beraberinde getiriyor.

SMS, e-posta, link ve mobil ödeme seçenekleri fiziki POS ile tahsilata alternatifler oluşturarak daha geniş bir kitleye satış yapmanıza olanak sağlıyor.


ParamPOS Ödemelerinizi Güvenle Almanızı Sağlıyor

Ayrıca sunduğu teknolojik altyapı ve çözümler sayesinde işletmenize, elektronik ortamda yapılan sahtecilik ve diğer güvenlik sorunlarına karşı üst düzey koruma hizmeti sunuyor.

Sahtekarlık (fraud) durumlarını önlemek amacıyla geliştirilen filtreler sayesinde ödemelerinizi garanti altına alıyor, işinizin risklerini minimize ederek güvenlik kalkanı gibi çalışıyor.

ParamPOS web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

TURK Elektronik Para web sitesini ziyaret etmek için  buraya tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için : TURK Elektronik Para A.Ş.  -  0 850 988 8888


TURK Elektronik Para A.Ş. Hakkında

2014 yılında kurulan TURK Elektronik Para A.Ş. işletmeler ve bireysel kullanıcılar için güvenli ve tüm mevzuatlara uygun olarak elektronik paranın ihraç edilmesini ve sunduğu ödeme çözümleri aracılığı ile ön ödemeli akıllı kimlik kartlarının, finansal bir alt yapı ile birlikte kullanılmasını sağlıyor.

TURK Elektronik Para A.Ş.’nin geliştirdiği 60’ın üzerinde kart projesi 2.5 milyonu aşkın bireysel ve 5 bine yakın ticari firma tarafından kullanılıyor.

Bu uygulamalar arasında hakim, savcı, avukatların kullandığı BaroKart, Adalet Bakanlığı çalışanlarının kullandığı AdaletKart, SM, SMMM, YMM ve Aday Meslek Mensuplarına özel geliştirilen TÜRMOBKart, TROY logolu Param Classic Kart, Param Business Kart, Param Genç Kart ve AVM kampanyalarında kullanılan AVM kartları gibi birçok kart uygulaması yer alıyor.

Ayrıca ParamPOS ürünü ile farklı sektördeki 25 binin üzerinde müşterisine sanal POS hizmeti sunuyor.

Daha fazla bilgi için, Param ve TURK Elektronik Para web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2.9K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Türkiye'nin en büyük e-ticaret yazılım altyapı sağlayıcısı IdeaSoft'un Dükkanı İyi Yere Açın TV Reklamı izleyicilerle buluşmaya başladı. Büyük beğeni toplayan TV çalışması 09:00 - 21:00 arası 2 saatte bir yayınlanacak şekilde izleyicilerle buluşacak.
Türk Telekom, Adil Kullanım Kotası (AKK)'yi kaldırıp limitsiz internet sunacağını duyurdu. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, konuyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
Kurumsal firmalara yönelik toptan alışveriş imkanı sağlayan n11pro e-ticaret platformu resmen hizmete başladı.
Amazon büyük ölçekli mağazalarda kullanılmak üzere yeni kasasız ödeme teknolojisini test ediyor.