Lenovo Z6 Pro akıllı telefon tanıtım için gün sayıyor!

Lenovo Z6 Pro akıllı telefonun Snapdragon 855 gibi üst düzey bir işlemci ile birlikte gelİiyor. Ayrıca Z6'nın 5G desteğine de sahip olabilmesiyle birlikte 100 MP'lik bir kamerayla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bunların yanı sıra Lenovo Z6 geliştirilmiş Hyper video adında yeni ve özel bir kamera modunu da barındıracak.

Lenovo Z6 Pro akıllı telefon tanıtım için gün sayıyor!
yayın tarihi
12 Nisan 2019

Lenovo Z6 Pro 'nun teknik özellikler bakımından son derece gelişmiş bir ürün olarak 23 Nisan'da lanse edilmesi bekleniyor.

Lenovo, güçlü özelliklere sahip yeni amiral gemisi telefonu Z6 Pro'yu 23 Nisan tarihinde Pekin'de gerçekleştirmeyi planladığı bir etkinlikte resmi olarak duyuracağını açıkladı.

Lenovo Z6 Pro, ince çerçeveleri ve yeni iphone telefonlarda bulunan çentiksiz ekran özelliği ile dikkat çekiyor.

Z6 Pro, 100 Megapiksel kamera ile çok iddialı geliyor!

İddialara göre, snapdragon 855 işlemci ile gelmesi beklenen Z6 Pro'nun 100 megapiksel bir kamera ve Hyper video adında özel bir kamera modu ile piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Diğer taraftan Z6 Pro 27 W hızlı şarj ve 5G desteğine de sahip olması söylentiler arasında.


Kısa tanıtım videosu


586

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Dünyanın en büyük arama motoru devi Google, akıllı telefonlar üzerinde yapay zeka yardımıyla hizmet veren radyo tarzı sesli haber sistemini kullanıcılarına duyurdu.
Geçen hafta Apple tarafından resmi olarak yeni bir güncelleme paketi olarak kullanıcıların hizmetine sunulan iOS 12.1.1 Apple kullanıcılarını hüsrana uğrattı.
Yeni tarzı ile kullanıcıları büyülemeyi hedefleyen Samsung görünüşe göre bunu başarmışa benziyor.
Samsung, Rize10, Rize20 ve Rize30 isminde 3 farklı akıllı telefon modeli için başvuru yaptı. Yapılan bu gizemli patent başvurusu için henüz samsung tarafından bir açıklama yapılmış değil.