KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü gerçekleşecek

IdeaSoft ve Google işbirliği ile düzenlenecek olan KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü InterContinental İstanbul Hotel'de gerçekleşecek.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü gerçekleşecek
yayın tarihi
19 Kasım 2018
“E-Ticaret ile Türkiye Büyüyor” sloganıyla yola çıkan, Türkiye'deki e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-ticaret Zirvesi, 20 Kasım 2018 Salı günü InterContinental İstanbul Hotel'de gerçekleşecek.

IdeaSoft Yazılım ve Google işbirliğinde düzenlenecek olan KOBİ E-ticaret Zirvesi, kobiler ve dijital sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. E-ticarette lojistiğin önemi, Türkiye’de mobil e-ticaret, e-ticarette e-fatura kolaylıkları ve sosyal medyadan satıs¸ yapmak gibi konu başlıkları ele alınacak. 

Ana sponsor olarak Google Türkiye’nin desteğini aldıklarını söyleyen IdeaSoft CEO’su Seyhun Özkara; “KOBİ’lerin dijitalleşmesine katkı sağlamanın bir görevleri olduğunu vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti; “Sektöre öncülük ettiğiniz zaman sektörü geliştirmeyi de bir amaç haline getiriyorsunuz. Geçen yıl bu amaçla yola çıkarak ilkini düzenlediğimiz ve 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getirdiğimiz Kobi E-ticaret Zirvesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-Ticaret ekosisteminde ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla KOBİ’leri bir araya getiriyoruz. Dolu bir programla KOBİ’lerin dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyacakları konu ve konuşmacıları buluşturduk. Zirvenin en önemli özelliklerinden biri de öğretici olması. Katılımın ücretsiz olduğu zirvemize e-Ticarete ilgi duyan bütün KOBİ’leri bekliyoruz”. 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin konuşmacıları bu yıl şu şekilde olacak: 

 1. - Geveze (Jozi Zalma) 
 2. - Seyhun Özkara - IdeaSoft 
 3. - Şebnem Erzan - Google Türkiye 
 4. - Serkan Yazıcıoğlu - BKM Express 
 5. - Emre Güzer - PayU Türkiye 
 6. - Barbaros Özbugutu - iyzico 
 7. - Oğuzhan Aygören - Boğaziçi Üniversitesi 
 8. - Gökhan Özalan – Paycell / Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş 
 9. - Örpen Koçak - n11.com 
 10. - Koray Bahar - Foriba 
 11. - Eray Şentürk - IdeaSoft 
 12. - Salih Yılmaz - LC Waikiki 
 13. - Işık Kırgız - Yesilanne.com 
 14. - Emre Ekmekçi - Hepsiburada 
 15. - Cansu Dengey - Influencer 
 16. - Akın Şakar - UPS Türkiye 
 17. - Seçkin Tokgöz - Google 
 18. - Zeynep Zeze - Zynpzeze.com 
 19. - Simla Canpolat - Theklishe.com 
 20. - Nedim Eskinazi – Nefisgurme.com 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin sponsorları arasında Google, Ideasoft; destekçileri arasında ise BKM (Bankalararası Kart Merkezi),  Beykent Üniversitesi, Hepsiburada, n11.com, iyzico, Foriba, PayU, Paycell, Ups, WebzMind, E-ticaret Çağı, CreatorDen, KAGİDER gibi kuruluşlar yer alıyor. 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde yerinizi ayırtmak ve etkinlik programını incelemek için  www.kobieticaretzirvesi.com  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

847

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Bir önceki yazımızda Mobil SEO’nun ve mobil öncelikli indekslemenin üzerinde detaylı bir şekilde durarak, neden bu konuya önem vermeniz gerektiği ele almıştık. Bugünkü yazımızda ise mobil SEO’nuzu geliştirmek ve arama sorgularına daha iyi yanıt verebilmek için neler yapabileceğinizin üzerinde duracağız.
E-ticaret sitenize gelen kişileri sitenizde mümkün olduğunca uzun süre tutmanız, elde edeceğiniz geri dönüşümleri artırmanıza yardımcı olacaktır.
IdeaSoft ve Google ana sponsorluğunda bu sene ikincisi gerçekleşen KOBİ E-Ticaret Zirvesi büyük ilgi gördü.
IdeaSoft - Dükkanı İyi Yere Açın yeni TV Reklamı Türkiye'nin önde gelen çeşitli TV kanallarında 09:00 - 21:00 arası 2 saatte bir yayınlanmaya başladı.