Instagram'daki Resim Hatası Kullanıcıları Çıldırttı!

Popüler sosyal resim içerik ağı Instagram'ın kullanıcıları, bugün fotoğraflarda meydana gelen bir hatadan dolayı Instagram'ı şikayet yağmuruna tuttu. Şirket hatasını kabul ederek açıklama yapmak zorunda kaldı.

Instagram'daki Resim Hatası Kullanıcıları Çıldırttı!
yayın tarihi
08 Aralık 2018

Instagram'da meydana gelen ve henüz sebebinin ne olduğu anlaşılamayan bir sorun sebebi ile , paylaşılan fotoğraflarda ilginç ve garip çizgiler çıkmaya başladı.

Yoğun olarak kullanılmakta olan resim içerik platformu Instagram'da özellikle bugün, dünya genelinde kullanıcılardan oldukça yoğun bir şekilde şikayetler alan şirket, hatanın doğruluğunu kabul etti.

Instagram kullanıcılarının çılgına dönmesine sebep olan bu hata sebebi ile sosyal medya da oldukça sık dile getirilen bu şikayetler şirketi oldukça zor bir durumda bıraktı.

Şirket konuyla ilgili apar topar bir açıklama yapmak zorunda kaldı."Sorunu tespit etmek için çalışıyoruz"


Instagram, bu sorunu düzeltmek için çalışmalara başladığını açıkladı.

Bu sorun, bazı kullanıcıların karşısına çıkmasa da dünya genelindeki birçok kullanıcı bu hatadan şikayet ediyor.

Şirket Twitter aracılığı ile şu açıklamaya yer verdi: "Bu durumun sinir bozucu olduğunu biliyoruz ve mümkün olduğunca çabuk çözmek için çalışıyoruz."579

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Dünyanın en büyük arama motoru devi Google, akıllı telefonlar üzerinde yapay zeka yardımıyla hizmet veren radyo tarzı sesli haber sistemini kullanıcılarına duyurdu.
Geçen hafta Apple tarafından resmi olarak yeni bir güncelleme paketi olarak kullanıcıların hizmetine sunulan iOS 12.1.1 Apple kullanıcılarını hüsrana uğrattı.
Yeni tarzı ile kullanıcıları büyülemeyi hedefleyen Samsung görünüşe göre bunu başarmışa benziyor.
Gün geçmiyor ki bir teknoloji devi firması bir ülke yasalarını çiğnemesin ve o ülkeden bir ceza almasın. Facebook, Twitter, Instagram, youtube derken şimdide Rusya, arama sonuçlarından bazı verileri kaldırmadığı için Google'a para cezası uyguladı.