IdeaSoft Dükkanı İyi Yere Açın TV Reklamı

IdeaSoft - Dükkanı İyi Yere Açın yeni TV Reklamı Türkiye'nin önde gelen çeşitli TV kanallarında 09:00 - 21:00 arası 2 saatte bir yayınlanmaya başladı.

IdeaSoft Dükkanı İyi Yere Açın TV Reklamı
yayın tarihi
20 Aralık 2018

Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft'un TV reklam filmi, önde gelen televizyon kanallarında yayında!

Siz işletmeniz için yer ararken, başkaları internetten satışa başladı. Aldı yürüdü. Siz de dükkanı iyi yere açın. IdeaSoft ile e-ticarete başlayın.

IdeaSoft'un Dükkanı İyi Yere Açın sloganı ile hazırladığı TV Reklamı Türkiye'nin önde gelen TV kanallarında yayınlanmaya başladı.

IdeaSoft yeni TV Reklamı kısa süre içerisinde sosyal medya da  büyük ilgi gördü.

Yeni TV Reklamı hakkında kısa bilgi;

09:00 - 21:00 arası 2 saatte bir yayınlanacak 

İlk plan 11 Aralık - 16 Aralık haftası.

TV Reklamını yayın yapacak olan kanallar

 1. 24
 2. AHABER
 3. ASPOR
 4. BEYAZTV
 5. BLOOMBERGTV
 6. CNNTÜRK
 7. HABERTÜRK
 8. NTV
 9. TGRTHABER
 10. TRTHABER
 11. TRTSPOR
 12. TVNET
 13. ÜLKETV

817

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Bir önceki yazımızda Mobil SEO’nun ve mobil öncelikli indekslemenin üzerinde detaylı bir şekilde durarak, neden bu konuya önem vermeniz gerektiği ele almıştık. Bugünkü yazımızda ise mobil SEO’nuzu geliştirmek ve arama sorgularına daha iyi yanıt verebilmek için neler yapabileceğinizin üzerinde duracağız.
E-ticaret sitenize gelen kişileri sitenizde mümkün olduğunca uzun süre tutmanız, elde edeceğiniz geri dönüşümleri artırmanıza yardımcı olacaktır.
IdeaSoft ve Google işbirliği ile düzenlenecek olan KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü InterContinental İstanbul Hotel'de gerçekleşecek.
IdeaSoft ve Google ana sponsorluğunda bu sene ikincisi gerçekleşen KOBİ E-Ticaret Zirvesi büyük ilgi gördü.