En çok kazandıran e-ticaret sektörleri

Türkiye'de e-ticaret alanında en çok kazandıran sektörlerin başında Takı, Aksesuar & Mücevherat geliyor. Profesyonel e-ticaret yazılımı ve doğru bir sektör ile sizlerde daha fazla online satışlar üzerinden gelir elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken en çok kazandıran e-ticaret sektörüne adım atmak.

En çok kazandıran e-ticaret sektörleri
yayın tarihi
05 Şubat 2019

Hızla gelişmekte olan e-ticaret sektöründe daha fazla kazanç elde etmek adına bir çok araştırma yapılabilir. Bunlardan biri de e-ticarette en çok kazandıran sektörlerin hangileri olduğudur.

Profesyonel rakip analizleri ve müşteri taleplerinin yanı sıra müşteri potansiyelinin de dikkate alınmasıyla ortaya çıkarılabilecek bir yol haritası sizlere daha kısa süre içerisinde daha fazla kazanç sağlayacaktır.

E-Ticaret sektöründe en çok kazandıran sektörleri ele alacak olursak en başta Takı, Aksesuar & Mücevheratın geldiğini söyleyebiliriz.


İşte en çok merak edilen ve e-ticaret sektöründe daha fazla kazanç sağlamanıza yardımcı olabilecek sektörler;

 • Takı, Aksesuar & Mücevherat
 • Saat & Optik
 • Çanta
 • Cep Telefonu
 • Bilgisayar
 • Hediyelik Eşya & Aksesuar
 • Bebek & Çocuk
 • Ayakkabı
 • Kişisel Bakım & Kozmetik
 • Oyuncak
 • Tekstil & Giyim

E-Ticaret sektöründe profesyonel anlamda var olmak istiyorsanız, sizin için en uygun olan e-ticaret sektörünü seçerek hemen başlayabilirsiniz.

E-ticarete başlamadan önce doğru bir eticaret altyapı sağlayıcısı ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Bu konuda şuan hali hazırda Türkiye'de pazar payının yüzde 52'sini elinde bulunduran  IdeaSoft Yazılım'ı da favori listenize ekleyebilirsiniz.

IdeaSoft, 7000+ müşterisi ile Türkiye'nin en büyük E-Ticaret yazılım firması diyebiliriz. Alanında bir çok başarı ile çeşitli ödüllere de layık görülmüştür.

Ayrıca Türkiye'de hizmet vermekte olan mesela; Ticimax, Platin Market ve T-Soft gibi diğer e-ticaret yazılım firmalarına da göz atabilirsiniz.
Ayrıca e-ticarete yeni başlamayı düşünen biriyseniz aşağıdaki makalelerimizin sizler için faydalı olabileceğini düşünüyoruz;

E-ticaret sitelerinde kargo süreci yönetimi


E-Ticarete başlarken nelere dikkat edilmeli

1.7K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Software AG Innovation Tour 2018'in İstanbul ayağı, iş dünyasının liderlerini Nesnelerin İnterneti ve dijital dönüşümü tartışmak üzere İstanbul'da bir araya getirdi.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye ve ekonomi gündemine yönelik önemli açıklamalarda bulunarak e-ticaretin geleceği hakkında bilgilere yer verdi. E-ticarette güvenli site uygulamasını oluşturduklarını açıklayan Pekcan, önümüzdeki hafta ya da en geç bu ay içerisinde e-ticarette güvenli site uygulamasının yürürlüğe gireceğini duyurdu.
Plastik alışveriş poşetlerini tüketiciye en az 25 kuruştan satılmasını içeren Çevrenin Korunmasına Yönelik Kanun Resmi Gazete'de yayınlandı.
Hepsiburada.com verilerine göre 2018 yılı sonbaharında geçen yılın aynı dönemine göre elektrikli ev aletlerine olan talep yüzde 49 oranında artmış görünüyor.