E-Ticaret Sanal Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-ticaret siteleri için sanal pos başvurusu kurumsal olarak bankalara yapılan müracaatlar neticesinde epey uzun sürebilen bir süreç sonunda gerçekleşmektedir. Ancak e-ticaret sitesi sanal pos başvurularınızı iyzico, iPara, Payu, HepsiPay, Paynet, Paytr, Moka sanal pos firmaları ile daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

E-Ticaret Sanal Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?
yayın tarihi
08 Şubat 2019

E-Ticaret siteleri için sanal pos başvurusu konusunda izlemeniz gereken birkaç adım vardır. Sanal pos başvuruları biraz sabır ve zaman isteyen uzun bir sürecin sonunda gerçekleşmektedir. Prosedürler biraz sizi yorabilir.

E-Ticaret siteleri için Sanal Pos Başvurusu Biraz Zahmetli Olabilir

Bir firmanın Sanal Pos Başvurusu yapmak için bankalarla çalışabilmesi adına her bir bankaya ayrı ayrı başvuru yapması gerekmektedir.

Bununla birlikte gerekli evrakları da eksiksiz olarak teslim etmesi ve diğer taraftan her bir bankanın onay süreçlerini de tamamlaması gerekmektedir.

Ayrıca sistem kurulumunu da ayrı ayrı tamamlaması lazım.


Sanal Pos Banka Komisyon Bedelleri Yüksek Olabilir

Bir diğer hususta Sanal Pos Başvurusu yaparken banka komisyon bedelleridir.

Burada ticari hayatına yeni başlamayı düşünen firmalar için banka komisyon bedelleri de haliyle yüksek oluyor.

Ayrıca Sanal Pos Başvuru ve kurulum sürecinin tamamlanması da epey zaman alabiliyor. Yani uzun sürüyor.

Online e-ticaret siteniz için hızlı kolay ve pratik bir biçimde sanal pos başvurusu yapabilmeniz için sanal pos firmalarından yardım alabilirsiniz.

Sanal pos hizmeti sağlamakta olan bir firma sizin yerinize tüm bankaları tek çatı altında toplayarak tek başvuru ile işlemlerinizi kolaylıkla çözebilmektedirler.

Kısacası tek firma aracılığı ile tüm bankalar elinizin altında olabilir. Üstelik karmaşık başvuru prosedürleri ve çok zaman alabilecek onaylanma süreci durumları da söz konusu değil.


E-Ticaret Siteleri İçin Sanal Pos Başvurusu

Bu sebeple Sanal Pos Başvurularınızı hızlı ve birden çok banka ile çalışma olanağına tek seferde sahip olabilmek için aşağıdaki firmalar ile çalışabilirsiniz.

Yukarıdaki sanal pos başvuru firmaları ile işlemlerinizi çok kolay halledebilirsiniz.

E-Ticaret siteniz için sanal pos başvurusu yapmak yukarıdaki firmalar ile 24-48 saat kadar kısa sürebilmektedir.

Bu sebeple e-ticaret sitesi sanal pos başvurunuzu siz değil yukarıdaki profesyonel firmaların yapmasının size avantajlarından biri de siz 1 banka ile yoğun başvuru prosedürlerini yürütürken, yukarıdaki sanal pos firmaları ise tüm bankaları tek çatı altında ve tek başvuru ile uygun komisyon oranları ile bu hizmeti sağlamaktadır.

Dolayısı ile sizler eticaret sitenizde bir çok bankanın sunduğu çok çeşitli taksit seçeneği imkanı ile müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebiliyor olacaksınız.

Yukarıda adı geçen  iyzico, iPara, Payu, HepsiPay, Paynet, Paytr, Moka Türkiye'deki güvenilir Sanal Pos Firmaları arasındadır ve güvenle başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


IdeaSoft E-Ticaret Sanal Pos Başvurusu

IdeaSoft E-Ticaret Yazılım Altyapısı  kullanıyorsanız   IdeaSoft Ödeme Sistemleri  sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Burada ideasoft yazılım firması ile anlaşmalı sanal pos firmalarından da uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.


Ticimax E-Ticaret Sanal Pos Entegrasyonları

Ticimax E-ticaret Yazılım Altyapısını kullanıyorsanız Ticimax'in  desteklediği Sanal Pos Entegrasyonları hakkında bilgi almak için  buraya tıklayabilirsiniz. 

Bu sayfada Ticimax'in desteklemiş olduğu anlaşmalı sanal pos entegrasyon bankalarının listesine ulaşabilirsiniz.


T-Soft Ödeme Entegrasyonları

TSoft E-Ticaret Yazılımı Altyapısını kullanıyorsanız  buraya tıklayarak  ödeme entegrasyonları konusunda bilgi edinebilirsiniz.

T-Soft sanal pos başvurusunu kendi sayfasında ve sizler için uygun ödeme oranları sunan bir firma üzerinden de yapabilirsiniz.


Sanal pos başvurusu yaparken bilmeniz gereken en önemli konunun ödeme entegrasyonlarının sunduğu komisyon oranları her firmaya göre değişiklik gösterebildiği gerçeğidir.

Bu sebeple bir çok firmadan fiyat teklifleri ayrı ayrı almanızda fayda var.Ayrıca aşağıdaki makalelerimiz de ilginizi çekebilir;

Sanal Pos Nedir?

E-ihracat Nasıl Yapılır?

En çok kazandıran e-ticaret sektörleri

E-Ticaret Siteleri İçin Kullanıcı Deneyiminin Önemi

E-Ticaret SEO Teknikleri

E-Ticarete başlarken nelere dikkat edilmeli

3K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Software AG Innovation Tour 2018'in İstanbul ayağı, iş dünyasının liderlerini Nesnelerin İnterneti ve dijital dönüşümü tartışmak üzere İstanbul'da bir araya getirdi.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye ve ekonomi gündemine yönelik önemli açıklamalarda bulunarak e-ticaretin geleceği hakkında bilgilere yer verdi. E-ticarette güvenli site uygulamasını oluşturduklarını açıklayan Pekcan, önümüzdeki hafta ya da en geç bu ay içerisinde e-ticarette güvenli site uygulamasının yürürlüğe gireceğini duyurdu.
Plastik alışveriş poşetlerini tüketiciye en az 25 kuruştan satılmasını içeren Çevrenin Korunmasına Yönelik Kanun Resmi Gazete'de yayınlandı.
Hepsiburada.com verilerine göre 2018 yılı sonbaharında geçen yılın aynı dönemine göre elektrikli ev aletlerine olan talep yüzde 49 oranında artmış görünüyor.