Dijital Ödeme Almada Yeni Trend: ParamTIK

Sosyal Medya Hesapları Tek Tık'la Online Satış Kanallarına Dönüşüyor!

Dijital Ödeme Almada Yeni Trend: ParamTIK
yayın tarihi
29 Ağustos 2019

ParamPOS’un lansmanını yaptığı yeni ürünü ParamTIK, kullanıcılarına tek bir link ile Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarını bir online satış mağazasına çevirmelerini sağlıyor ve müşterilerine, tek bir TIK’la sosyal medya üzerinden kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatma imkanı sunuyor.

İnternet kullanan herkesin sosyal medya, e-posta ve tüm dijital platformlardan ticaret yapabilmesini sağlayan ParamTIK, alışverişte güvenliği en üst düzeyde tutarken, kullanıcıların satış kanallarını genişleterek daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmelerini sağlıyor.


ParamTIK’ı Kullanmaya Başlamak Çok Kolay!

ParamTIK’ı kullanmaya başlamadan önce bireysel başvuru adımlarının izlenerek bazı detayların Param ile paylaşılması gerekiyor.

Başvuru adımlarının tamamlanması ve üyeliğin kabul edilmesinin ardından, kişiye özel açılan panele ürün/hizmet fotoğrafları yüklenip, ürün açıklaması ve fiyat bilgisi girildikten sonra kısa sürede ürün linki oluşturulabiliyor.

Oluşturulan ParamTIK linki istenilen mecrada paylaşılarak ödemeler rahatça alınabiliyor.

ParamTIK ile Geleneksel Ödeme Alma Süreçlerine Son ParamTIK kullanıcıları, teknik geliştirmeye ihtiyaç duymadan ürün linklerini panel üzerinden kolayca oluşturabiliyorlar.

Oluşturdukları linki müşterileri ile Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya mecraları, kısa mesaj, Whatsapp ve e-posta aracılığıyla paylaşarak güvenle ödeme alabiliyorlar.

ParamTIK sayesinde mail order, havale/EFT gibi geleneksel süreçlerin yerini hızlı ve güvenli bir ödeme alma süreci alıyor.

ParamTIK, kullanıcılarını kolayca sanal POS sahibi yaparak, hesaplarına yatacak olan tutarları daha iyi izleyebilmelerini ve satışlarını daha etkin bir şekilde yönetebilmelerini sağlıyor.

Düşük Komisyon Oranları Sunuyor!

Yapılan satış bedeli üzerinden düşük komisyon oranlarıyla hizmet veren ParamTIK, satış yapılmadığı takdirde kullanıcılarından herhangi bir sabit ücret talep etmiyor.

Ayrıca ParamTIK üzerinden satın alma işlemi gerçekleştiren müşterilerin, kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemeleri de gerekmiyor.


ParamTIK’ın Önceliği Müşteri Memnuniyeti

“Önceliğimiz müşteri memnuniyeti” diyen TURK Elektronik Para Satış ve Marka Ortaklıkları Direktörü Özlem Gürsoy, TURK Elektronik Para’nın emin adımlarla büyümeye devam ettiğine dikkat çekiyor.

“Sunduğumuz yenilikçi çözümler ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde kullanıcı sayımız hızla artıyor. Önümüzdeki dönemlerde müşteri odaklı yaklaşımımızı daha da geliştirecek ve yeni ürünlerimizle kullanıcılarımızın hayatlarına değer katmaya devam edeceğiz.” diyerek şirket olarak inovasyona verdikleri önemin de altını çiziyor.

Teknolojik gelişmeler, yeni trendler ve değişen müşteri beklentilerine hızla ayak uydurabilen ParamPOS, yeni ürünü ParamTIK ile sosyal medya üzerinden tek linkle satış yapmaya olanak sağlıyor, hızlı ve güvenilir ödeme alma hizmeti sunarak müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

ParamTIK hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

ParamPOS’la İşlerinizi Birlikte Büyütüyoruz!

IdeaSoft Otopilot Akıllı Reklam Uygulaması

Kurumsal Haberler ile Marka Prestijinize Değer Katabilirsiniz

IdeaSoft CFO'su Kerem Kaya İle Röportaj

3K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Türkiye'nin en büyük e-ticaret yazılım altyapı sağlayıcısı IdeaSoft'un Dükkanı İyi Yere Açın TV Reklamı izleyicilerle buluşmaya başladı. Büyük beğeni toplayan TV çalışması 09:00 - 21:00 arası 2 saatte bir yayınlanacak şekilde izleyicilerle buluşacak.
Türk Telekom, Adil Kullanım Kotası (AKK)'yi kaldırıp limitsiz internet sunacağını duyurdu. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, konuyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
Kurumsal firmalara yönelik toptan alışveriş imkanı sağlayan n11pro e-ticaret platformu resmen hizmete başladı.
Amazon büyük ölçekli mağazalarda kullanılmak üzere yeni kasasız ödeme teknolojisini test ediyor.