Anker Soundcore Liberty Air, Türkiye'de Amazon.com.tr Üzerinden Satışa Sunuldu!

Profesyonel anlamda tam kablosuz kulaklık deneyimi sunan Anker Soundcore Liberty Air Türkiye'de amazon.com.tr üzerinden satışa sunulmaya başlandı. İşte ürün inceleme videosu, teknik özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

Anker Soundcore Liberty Air, Türkiye'de Amazon.com.tr Üzerinden Satışa Sunuldu!
yayın tarihi
13 Mart 2019

Türkiye'de amazon üzerinden satışa sunularak kullanıcılarla buluşturulan Anker Soundcore Liberty Air, 20 saat konuşma süresi, kristal berraklığında ses kalitesi, IPX5 sertifikasıyla tam anlamıyla gerçek bir kablosuz ses deneyimi sunuyor.

Liberty Air kablosuz kulaklık, rakiplerinin yarı fiyatına tüketiciyle buluşturuluyor.

Grafen sürücüler sayesinde yüksek netlik sunan Liberty Air Kablosuz kulaklık, müzik dinlerken en derin baslardan, en gür tizlere kadar hiçbir detayın kaybolmamasını sağlayarak tam bir etkin deneyim sunuyor.

Ayrıca Liberty Air, Kulaklık setinin içinde barındırdığı çift mikrofon, arka plan seslerini karşı tarafa iletmeyen gürültü önleme özelliği ve karşı tarafın sesini her iki kulaklığa yansıtan stereo sistem, en kalabalık ortamlarda da kristal berraklığında görüşmeler yapabilmenize olanak sağlamakta.

Anker Soundcore Liberty Air Tanıtım Videosu

Bluetooth 5 bağlantı protokolünün yanı sıra FPC anteniyle müzik keyfinin aralıksız devam etmesini sağlayan Liberty Air, tek adımlı eşleştirme özelliği sayesinde ilk kurulumun ardından şarj kutusundan çıktığı anda akıllı telefon ya da tabletlere kolaylıkla bağlanabiliyor.

iOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışan kablosuz kulaklık, şarj çantasıyla 20 saate kadar aktif kullanım vadediyor.


Ayrıca diğer yandan Liberty Air’in dokunmatik kontrolleri, telefon ekranına bakmaksızın çağrı yanıtlamayı ve müzik deneyimini özelleştirmeyi mümkün kılıyor.


Profesyonel kablosuz kulaklık Anker Soundcore Liberty Air'in kablosuz stereo kulaklıklar, şık tasarımlı özel şarj çantasıyla birlikte 499 TL fiyat etiketiyle Amazon.com.tr satışa sunulduğu açıklandı.


Ürünü satın almak veya detaylı incelemek için  buraya tıklayınız.
Ayrıca dilerseniz diğer makalelerimize de göz atabilirsiniz;

En İyi Oyuncu Monitörü Tavsiyeleri

En uygun fiyatlı kablosuz mouse modelleri

Uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarları

En ucuz akıllı telefonlar

705

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Dünyanın en büyük arama motoru devi Google, akıllı telefonlar üzerinde yapay zeka yardımıyla hizmet veren radyo tarzı sesli haber sistemini kullanıcılarına duyurdu.
Geçen hafta Apple tarafından resmi olarak yeni bir güncelleme paketi olarak kullanıcıların hizmetine sunulan iOS 12.1.1 Apple kullanıcılarını hüsrana uğrattı.
Yeni tarzı ile kullanıcıları büyülemeyi hedefleyen Samsung görünüşe göre bunu başarmışa benziyor.
Samsung, Rize10, Rize20 ve Rize30 isminde 3 farklı akıllı telefon modeli için başvuru yaptı. Yapılan bu gizemli patent başvurusu için henüz samsung tarafından bir açıklama yapılmış değil.