Akaunting Ücretsiz Ön Muhasebe Programı, 150 Ülkede 55.000 Kullanıcısı İle Rekora Koşuyor

KOBİ'lere yönelik işletmeyi ve nakit akışını takip etmeleri için tasarlanmış ücretsiz online muhasebe programı Akaunting, 55.000 kullanıcısı ile rekora doğru koşuyor.

Akaunting Ücretsiz Ön Muhasebe Programı, 150 Ülkede 55.000 Kullanıcısı İle Rekora Koşuyor
yayın tarihi
30 Kasım 2018

2017 itibari ile Denis Duliçi ve Cüneyt Şentürk tarafından %100 yerli olarak geliştirilen Akaunting online muhasebe programı, çeşitli benzersiz özellikleri ve ücretsiz olması sebebi ile kısa süre içerisinde 150 ülke ve toplamda 55.000 kullanıcıya ulaşarak bir ilke imza attı. 

Akaunting, tüm genel muhasebe ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik olarak özgür yazılımcılar tarafından da desteklenen, güncellenen ve sürekli yenilikler içeren eklentiler ile her an her yerde telefon, tablet yada bilgisayarlarınız üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz ücretsiz bir online ön muhasebe programıdır.

Akaunting, gelişmekte olan global e-ticaret ile birlikte şuan hali hazırda 150 Ülkede 55.000 kullanıcı tarafından popüler olarak kullanılmaktadır. Ayrıca Akaunting ücretsiz ön muhasebe programı kullanıcısının yüzde 25'ini Türkiye oluşturmaktadır. 

Çarşamba  28 Kasım 2018 tarihinde Laravel İstanbul tarafından organize edilen PHP Laravel gönüllü yazılımcıların katılımı ile gerçekleştirilen Akaunting seminerinde keyifli vakitler geçiren katılımcıların seminere ilgisi bir hayli büyüktü..Akaunting kurucu ortaklarından Denis Duliçi, Akaunting'in geleceği hakkında görüşlerini paylaşarak şunları aktardı;

Akaunting şuan 150 ülkede toplamda 55.000 kullanıcısı bulunan ve yüzde 25'inin Türk kullanıcılar tarafından  oluşturulan ücretsiz bir online ön muhasebe programıdır. Bizler Akaunting kurucuları olarak KOBİ'lere yönelik muhasebe çözümlerini detaylı olarak analiz ederek hem mobil hem tablet hemde bilgisayarlardan online olarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilecekleri bir program ürettik. PHP Laravel altyapısı ile hazırlamış olduğumuz bu ürünü sürekli güncelliyoruz ve geliştiriyoruz.

Tamamen ücretsiz olan ürünümüz, bir çok profesyonel özgür geliştirici tarafından ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan eklenti desteği ile sizlere hizmet vermektedir.

Dilediğiniz eklentileri uygun fiyatlı ücretlerle satın alarak kolayca Akaunting Muhasebe Programımızda kullanabilirsiniz. Böylelikle kendini sürekli yenileyen ve güncelleyen bir muhasebe programının yanı sıra ihtiyaçlarınızın ne olduğunu anlayan ve buna uygun sürekli eklenti ve modül desteği ile sizlere çözüm üreten büyük bir ekibi de yanınıza almış bulunuyorsunuz.

Üstelik Akaunting online ücretsiz ön muhasebe programına 7/24 dilediğiniz zaman tablet, telefon veya bilgisayarlarınızdan kolayca ulaşarak mali verilerinizi takip edebilir ve muhasebe yönetiminizi kolayca kontrol altında tutabilirsiniz.

Böylelikle yüz binlerce lira maliyetlerle sunucu, personel ve diğer ilave entegre firmalara olan bağımlılıktan tamamen kurtulmuş olursunuz.

Akaunting ekibi olarak bizler, Türkiye'deki e-ticaret sektörünün hızla gelişmekte olduğunu biliyor ve buna yönelik yakın zaman içerisinde ülkemizdeki sektör liderleri ile bir araya gelmeyi planlıyoruz. 

Sektör liderleri ile yapacağımız çeşitli iş ortaklıkları ile %100 yerli olarak geliştirmiş olduğumuz Akaunting ücretsiz ön muhasebe programımızın ülkemizde de popüler hale gelmesine yönelik çalışmalarımıza hız vermeyi amaçlıyoruz." dedi.

Akaunting, e-ticaret sektörü için olmazsa olmaz mali verilerin daha kolay, pratik ve hızlı ulaşılabilmesini amaçlayarak tamamen online ortamda tüm işlemlerinizi kolayca yapabilmenize olanak sağlayan altyapısı ile Türkiye pazarında da adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Online muhasebe programları arasında global ölçekli işletmelerin ilgisini çekeceğe benziyor.

Akaunting hakkında detaylı bilgi almak için  buraya tıklayıp  online ön muhasebe programının kendi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


Aşağıdaki haberlerimize de göz atabilirsiniz;

Ücretsiz Ön Muhasebe Programları

Instagram Üzerinden 6 Adımda Ürün Satışına Başlayın

E-ticaret Temaları

E-ticaret Paketleri

Sanal POS Nedir ve Nasıl Alınır?

4.5K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Software AG Innovation Tour 2018'in İstanbul ayağı, iş dünyasının liderlerini Nesnelerin İnterneti ve dijital dönüşümü tartışmak üzere İstanbul'da bir araya getirdi.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye ve ekonomi gündemine yönelik önemli açıklamalarda bulunarak e-ticaretin geleceği hakkında bilgilere yer verdi. E-ticarette güvenli site uygulamasını oluşturduklarını açıklayan Pekcan, önümüzdeki hafta ya da en geç bu ay içerisinde e-ticarette güvenli site uygulamasının yürürlüğe gireceğini duyurdu.
Plastik alışveriş poşetlerini tüketiciye en az 25 kuruştan satılmasını içeren Çevrenin Korunmasına Yönelik Kanun Resmi Gazete'de yayınlandı.
Hepsiburada.com verilerine göre 2018 yılı sonbaharında geçen yılın aynı dönemine göre elektrikli ev aletlerine olan talep yüzde 49 oranında artmış görünüyor.