Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı KOBİ'ler için oldukça önemlidir. E-ticareti sitesi yöneten, küçük, orta ve büyük işletmeler için mali gelir gider işlemlerinin kontrolü ve takibi için elzem bir program olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı
yayın tarihi
28 Haziran 2019

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı kullanarak mali işlerinizi kontrollü şekilde yönetebilirsiniz.

Tüm mali gelir ve gider işlemlerinizi kolayca yönetebileceğiniz bir çok ücretsiz ön muhasebe programı bulunmaktadır.

Sizler için derlediğimiz ücretsiz ön muhasebe programlarından birini tercih ederek, tüm mali gelir ve gider hesap işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz,

Özellikle eticaret sitelerini yönetirken tüm mali işlemleri tek bir panel üzerinden yönetmek bazen hem zor hemde çok maliyetli olabiliyor.

Bu sebeple aşağıdaki başta akaunting  ücretsiz ön muhasebe programı olmak üzere diğer ücretsiz muhasebe programlarına da göz atabilirsiniz.

İşte e-ticaret sitesi yönetiminde mali işlemlerinizi kontrol altında tutmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ön muhasebe yazılımları;

ÜCRETSİZ ÖN MUHASEBE PROGRAMLARI

1 - Akaunting Ücretsiz Ön Muhasebe Programı - %100 Tamamen Yerli ve Ücretsizdir

2 - onmuhasebe365.com Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

3 - Asistan Ön Muhasebe Programı

4 - Microx Ön Muhasebe Programı - (15 Gün ücretsiz test süresi var. Daha sonra Mikrox’e 1 yıl boyunca ayda sadece 1₺'ye sahip olabiliyorsunuz)

5 - Bilsoft Ücretsiz  Cari Takip Ön Muhasebe Programı - %100 Ücretsiz olarak kullanıma sunulmakta.

Yukarıdaki ücretsiz ücretsiz ön muhasebe programlarından birini tercih ederek e-ticaret sitesi yönetiminde karşılaştığınız mali gelir ve gider yükünüzü hafifletebilirsiniz.


%100 YERLİ MUHASEBE PROGRAMI

Ayrıca Akaunting, 2017 itibari ile Denis Duliçi ve Cüneyt Şentürk tarafından %100 yerli olarak geliştirilmiş bir ücretsiz ön muhasebe programıdır.

İster online olarak kayıt olup ücretsiz kullanırsınız, isterseniz bilgisayarınıza indirerek kendi mali verilerinizi bilgisayarınızda tutarak kullanırsınız.

Üstelik tüm mali verilerinizi ömür boyu ücretsiz olarak hizmete sunulan ve yerli olarak geliştirilmiş %100 Türkçe dil desteği ile Akaunting altyapısı üzerinde kullanabilirsiniz.

Akaunting ücretsiz ön muhasebe programının hali hazırda 150 Ülkede 55.000 Kullanıcısı bulunuyor.

Bknz: bu konuyla ilgili  "Akaunting Ücretsiz Ön Muhasebe Programı, 150 Ülkede 55.000 Kullanıcısı İle Rekora Koşuyor"  başlıklı haberimizi inceleyebilirsiniz.Diğer makalelerimize de göz atabilirsiniz;

E-ticaret sitelerinde en çok satılan ürünler

Dijital Pazarlama Kanalları

E-ticaret sitesinde bulunması gereken hukuki metinler

E-ticaret Paketleri

Instagram Üzerinden 6 Adımda Ürün Satışına Başlayın

3.4K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

e ticarette başarılı olmanın yolları alanında profesyonel uzman ekiplerle çalışmaktan geçmektedir. Bir e-ticaret sitesini kurmak kolaydır ancak bununla bir başarı elde etmek oldukça zordur.
Bir e-ticaret sitesinde blog kullanımının önemi oldukça büyüktür. E-Ticaret sitenizi sadece google adwords reklamları yada sosyal medya reklamları ile tanıtıp müşteri çekmeyi planlıyorsanız bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir.
E-ticaret sitesi blog yazılarınızı satışa çevirebilirsiniz. Bu yazımızda eticaret siteniz için yazmış olduğunuz blog yazılarınızı nasıl satışa çevirebileceğinize dair birkaç ipucunu sizlerle paylaşıyor olacağız.
Bir eticaret sitesinde bulunması gereken kategoriler, ürün isimleri, fotoğraflar ve ürünlere ait diğer tüm dataların tek seferde ve toplu bir şekilde tedarikçi bir firmadan bir başka eticaret sitesine veri aktarılma işlemleri XML Entegrasyonları ile gerçekleştirilmektedir. Peki XML entegrasyonu nedir ve nasıl yapılır?