En Ucuz E-ticaret Paketleri

En ucuz e-ticaret paketleri ile kurumsal olarak bir e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz. Hatta bedava e-ticaret paketleri ile bile alışveriş sitenizi kolayca kurabilirsiniz. Profesyonel e-ticaret yazılım firmalarının kampanyalarını bu konuda takip ediyor olmanız sizler için büyük bir avantaj olacaktır.

En Ucuz E-ticaret Paketleri
yayın tarihi
30 Nisan 2019

En ucuz e-ticaret sitesi paketleri ile sizlerde işinizi internete taşıyın. Profesyonel e-ticaret yazılımı firmalarının sunduğu ucuz e-ticaret paketleri, paket özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

En ucuz kiralayabileceğiniz  e-ticaret yazılım paketlerini  sizler için araştırdık.

Eğer e-ticarete yeni başlamayı düşünüyorsanız  "E-ticaret Nedir? E-Ticaret İle Nasıl Para Kazanılır?"    ve   "E-Ticarete başlarken nelere dikkat edilmeli"  başlıklı makalelerimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bedava E-ticaret Kampanyalarına Aldanmayın!

Piyasada var olan bir çok bedava e-ticaret paketleri kampanyaları açıkcası çok güven vermiyor diyebiliriz.

Çünkü; Kişisel bilgiler, kredi kartı güvenliği  ve buna benzer bir çok detay konusunda yükümlülüklerinizin olduğu bir sisteme bedava ve ucuz yoldan başlamak biraz ilerleyen zamanda sizleri üzebilir. 

Kişisel verilerin paylaşılması yada çalınması durumunda başınız epey ağrıyabilir.

Profesyonel E-ticaret Paketleri Her Zaman Daha İyidir!

Bu sebeple Türkiye'de faaliyet göstermekte olan en büyük e-ticaret şirketleri ile çalışmanız ve onların profesyonel e-ticaret yazılımları üzerinden satış yapıyor olmanız, hem müşteriye güven verir hemde ilerleyen süreçlerde teknik sorunlar yaşanmadan çalışmalarınızın kolayca sürdürebilir olmasını sağlar.

Bu sebeple bedava e-ticaret paketleri yada en ucuz  e-ticaret paketleri  ile ucuz yoldan bir sistem kurmak sizleri uzun vadede üzebilir.

Bizler mutlaka profesyonel e-ticaret yazılım firmalarının ürünlerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.


İşte işini internete taşımak isteyen KOBİ'ler için derlediğimiz en ucuz ve en pahalı e-ticaret sitesi paketleri;

En UCUZ E-ticaret Paketi fiyatları;

  • PlatinMarket BRONZ Paketi ile 900 TL
  • IdeaSoft LITE paketi ile 1.250 TL
  • Ticimax SOFT Paketi ile 1.299 TL
  • Tsoft STARTER Paketi ile 3,500 TL


En PAHALI E-ticaret Paketi fiyatları;

  • PlatinMarket PLATIN + Paketi ile 3.990 TL
  • IdeaSoft PLATINIUM paketi ile 5.250 TL
  • Ticimax SPECIAL OMNI Paketi ile 5.499 TL
  • Tsoft CLEVER Paketi ile 7.200 TL

E-ticaret firmaları, hizmetinize sunmayı planladıkları e-ticaret yazılımı paketlerine belirli periyotlarla aylık haftalık yada belirli zaman dilimlerinde indirim uygulamaktadırlar.

Sizlerde bu profesyonel e-ticaret yazılım firmalarından e-ticaret paketleri kiralayarak hemen işinizi internete taşıyabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan profesyonel e-ticaret yazılım firmalarının e-ticaret sitesi paketleri sayfalarına kolayca ulaşabilir ve yeni fiyatları kendi web siteleri üzerinden kontrol edebilirsiniz.

IdeaSoft E-ticaret Sitesi Paketleri  

Ticimax E-ticaret Sitesi Paketleri  

Profesyonel e-ticaret dijital reklam ajansı desteği şart!

Bir e-ticaret sitesi kurmak yetmez, profesyonel bir e-ticaret dijital reklam ajansı ile çalışmanız ürün yada hizmetlerinizin internette hedef kitlenize daha hızlı ulaştırılması ve kullanıcı alışkanlıkları kriterlerine göre direkt satışa dönüşmesi de önemli diğer bir konudur.

Bu sebeple bir e-ticaret dijital reklam ajansı ile de çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizler e-ticaret sitenizdeki ürün yada hizmetlerle ilgilenirken, dijital ajanslar sizler için arama motoru optimizasyonu, seo çalışmaları, rakip analizleri, seo dostu ürün girişleri, sitenizdeki kullanıcı alışkanlıkları, hedef kitle analizleri, rakip analizleri gibi bir çok detaylı raporlama ile e-ticaret sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasını sağlarlar.


Ayrıca sosyal medyayı da dijital ajanslar aktif olarak kullanır. Böylece ürün yada hizmetlerinizi daha hızlı dijital pazarlama teknikleri ile pazarlarlar.

Satış cirolarınızı daha hızlı arttırmayı hedeflerler. İsteye bağlı olarak Ajanslar, sizin belirleyebileceğiniz bir reklam bütçesi ile Google Adwords reklamları da çıkabilmektedirler.

Profesyonel bir dijital reklam ajansından destek almak adına  E-ticaret Ajansları  sayfamızı ziyaret ederek oradaki herhangi bir dijital ajansın detay sayfasından kendilerile iletişime geçebilir yada firmanın detay sayfasındaki teklif iste butonu üzerinden ücretsiz olarak firmalardan fiyat teklifleri kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.


Ayrıca diğer makalelerimizi de okumanızı öneririz;

E-ticaret Sitesi Fiyatları

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Nedir?

E-ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

E-ticaret sitelerinde en çok satılan ürünler

Sanal POS Nedir ve Nasıl Alınır?

1.7K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

E-Ticaret Paketleri konusunda doğru tercih yaparak sizlerde e-ticarete adım atabilirsiniz. E-ticaret paketleri seçimlerinde dikkat edilebilecek noktaları iyi incelemeniz sizin yararınızadır. Bizlerde e-ticaret konusunda en iyi paketleri sizler için inceledik. E-ticaret paketleri içerisinden sizlerden en uygun olanı tercih edin ve hemen e-ticarete başlayın.
IdeaSoft en iyi eticaret yazılım paketleri konusunda profesyonel olarak müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunan firma, Deloitte tarafından resmi mali raporlara göre düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği yarışmada 6 sene üst üste yer alan IdeaSoft E-Ticaret Yazılım firmasıdır.
E-ticaret sitesi fiyatları ihtiyaçlarınız doğrultusunda kiralayacağınız e-ticaret sitesi paketlerine göre değişiklik göstermektedir. E-ticaret sitesi paketleri kendi içerilerinde farklı özellikler barındırıyor. Bu sebeple her bir e-ticaret paketi fiyatı farklıdır.