E-ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi fiyatları ihtiyaçlarınız doğrultusunda kiralayacağınız e-ticaret sitesi paketlerine göre değişiklik göstermektedir. E-ticaret sitesi paketleri kendi içerilerinde farklı özellikler barındırıyor. Bu sebeple her bir e-ticaret paketi fiyatı farklıdır.

E-ticaret Sitesi Fiyatları
yayın tarihi
28 Nisan 2019

E-ticaret sitesi fiyatları üzerinden bir araştırma yapmadıysanız, bizler eticaret.tv ekibi olarak kısa bir ön inceleme yaptık ve e-ticaret sitesi fiyatları konusunda bu makalemizi sizler için hazırladık.

Profesyonel bir e-ticaret yazılım firmasından e-ticaret paketi kiralamaya karar verdiğinizde bu kiralama bedeli istediğiniz pakete göre değişeceği için burada sabit bir fiyat politikası bulunmuyor.

Her e-ticaret yazılım firmaları   e-ticaret yazılım paketlerini  güncel olarak, sürekli çeşitli kampanya yada özel indirimlerle müşterilerinin hizmetine sunmaktadırlar.

E-ticaret sitesi fiyatları her ay yada belirli sezonlarda çeşitli indirim ve kampanyalara tabi olur. Her firma farklı aylarda çeşitli kampanyalar ile müşteri kazanma yoluna gider.

Ayrıca e-ticarete yeni başlayan biriyseniz  "E-ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum"  ve  "E-ticaret Nedir? E-Ticaret İle Nasıl Para Kazanılır?"   başlıklı makalelerimize de göz atabilirsiniz.

İşte sizler için listelediğimiz çeşitli eticaret sitesi paket fiyatları ;

En DÜŞÜK E-ticaret Paketi fiyatları;

  • PlatinMarket BRONZ Paketi ile 900 TL
  • IdeaSoft LITE paketi ile 1.250 TL
  • Ticimax SOFT Paketi ile 1.299 TL
  • Tsoft STARTER Paketi ile 3,500 TL

En YÜKSEK E-ticaret Paketi fiyatları;

  • PlatinMarket PLATIN + Paketi ile 3.990 TL
  • IdeaSoft PLATINIUM paketi ile 5.250 TL
  • Ticimax SPECIAL OMNI Paketi ile 5.499 TL
  • Tsoft CLEVER Paketi ile 7.200 TL

IdeaSoft E-ticaret Paket Fiyatları

IdeaSoft e-ticaret paketleri şuan kampanyada görünüyor
Ticimax E-ticaret Paket Fiyatları

Ticimax e-ticaret paketleri şuan kampanyada görünüyor

PlatinMarket E-ticaret Paket Fiyatları

PlatinMarket e-ticaret paketleri şuan kampanyada görünüyor
T-Soft E-ticaret Paket Fiyatları

T-Soft e-ticaret paketleri şuan kampanyada görünüyorE-ticaret sitesi paket fiyatları hakkında güncel bilgi edinmek için e-ticaret altyapı sağlayıcı firmaların web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan profesyonel e-ticaret yazılım firmalarının e-ticaret sitesi paketleri sayfalarına kolayca ulaşabilir ve yeni fiyatları kendi web siteleri üzerinden kontrol edebilirsiniz.

IdeaSoft E-ticaret Sitesi Paketleri  

Ticimax E-ticaret Sitesi Paketleri  

Ucuz ve hatta bedava e-ticaret sitesi paketleri ile bir e-ticaret sitesi de kolaylıkla kısa bir süre içerisinde kurabilirsiniz.

Ancak söz konusu sistem altyapı güvenliği, müşteri memnuniyeti ve gizlilik olunca bu konuda pek ucuz e-ticaret sitesi paketleri tavsiye edilmez.

Bedava e-ticaret paketleri ile uzun vadede başarı zordur!


Çeşitli firmalardan bedava e-ticaret sitesi paketleri ile hizmet alabilmeniz pekala mümkündür, ancak ilerleyen süreçlerde çeşitli problemler, aksaklıklar kesintiler yada maddi kayıplar yaşamak istemiyorsanız, kısacası yarı yolda tüm işlerinizin kalmasını istemiyorsanız mutlaka profesyonel bir e-ticaret yazılım firmasından hizmet almanızı öneririz.Profesyonel e-ticaret paketleri her zaman daha iyidir!


Profesyonel bir e-ticaret yazılım firmasından e-ticaret paketi kiraladığınız da uzun vadeli teknik destek, kesintisiz hizmet, kaliteli bir altyapı ve her şeyden en önemlisi güvenlik konusunda endişenizin olmadığı bir web sitesine sahip olursunuz.

Sitenizi ziyaret eden müşterileriniz herhangi bir hata, aksaklık, yada herhangi bir kesinti ile karşılaşmadan SSL sertifikası ile %100 koruma altında bulunan sitenizden güvenle alışverişlerini gerçekleştirebiliyor olacaktır.

Arama motoru dostu bir e-ticaret paketi zorlukları başarabilmenize destek olur!

Profesyonel e-ticaret yazılım firmaları müşteri memnuniyetine değer verirler ve kullanıcı alışkanlıklarını önemserler.

Dolayısı ile kiralayacağınız e-ticaret yazılım paketi tamamen kullanıcı alışkanlıkları ile dost bir biçimde kullanımınıza sunulmaktadır.

Üstelik kiralayacağınız e-ticaret paketi arama motorları tarafından ürün yada hizmetlerinizin daha kaliteli indexlenmesini ve daha görünür olmasını sağlar.

Bu sebeple profesyonel e-ticaret yazılım firmaları ile çalışmanız ilerleyen süreçte karşılaşabileceğiniz bir çok sorunu bertaraf edecektir.

E-ticaret yazılım paketi alarak bir e-ticaret sitesi sahibi kolayca olabilirsiniz.

Ancak e-ticaret sitenizdeki ürün yada hizmetlerinizin binlerce rakibinizin önüne arama motorları üzerinden  geçerek son kullanıcıya ulaşabilmesi rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden biri olan e-ticaret sektöründe oldukça zordur.E-ticarette kazanmak için Dijital Reklam Ajansları ile çalışmanız gerekebilir!


Bu sebeple bir dijital reklam ajansı ile çalışmanızı öneririz.

Dijital reklam ajansları dijital pazarlama teknikleri ile sitenizdeki ürün yada hizmetlerinizi doğrudan hedef kitlenize ulaştırılmasını ve bu ürün yada hizmetlerinizin satışa dönüşmesini sağlarlar.

E-Ticaret Ajansları  sayfamızı ziyaret ederek buradaki dijital reklam ajanslarından herhangi biri ile iletişime geçebilir yada direkt ilgili firmalardan firma detay sayfaları üzerinden kendilerinden ücretsiz olarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 


Ayrıca aşağıdaki diğer makalelerimizi de inceleyebilirsiniz;


824

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Bir e-ticaret sitesi açmayı planlıyorsanız kesinlikle türkçe karakter içermeyen, kısa, akılda kalıcı ve mümkünse jenerik yani tek kelimelik alan adları ilk tercihiniz olsun.
Gelin hep birlikte e-ticaretin nasıl yapıldığına yönelik kısaca gerekli faydalı bilgilerin şöyle bir üzerinden geçelim. E-Ticaret nedir? nasıl yapılır? E-Ticaret ile para kazanılır mı? gibi sorularınızı cevaplayalım.
E-Ticaret Paketleri konusunda doğru tercih yaparak sizlerde e-ticarete adım atabilirsiniz. E-ticaret paketleri seçimlerinde dikkat edilebilecek noktaları iyi incelemeniz sizin yararınızadır. Bizlerde e-ticaret konusunda en iyi paketleri sizler için inceledik. E-ticaret paketleri içerisinden sizlerden en uygun olanı tercih edin ve hemen e-ticarete başlayın.
Dropshipping için sizler yeni misiniz? Merak etmeyin tecrübesi olanlar için bile, bu altı hata oldukça yaygın olarak yapılır. Sizlerde dropshipping yapacaksanız veya yapıyorsanız bu 6 hatayı yapmamaya özen gösterin.