E-ticaret Canlı Destek

E-ticaret sitenizde canlı destek kullanmak istiyorsanız bu hizmeti sağlayan sitelerden birini tercih etmeniz ve o siteler üzerinden alacağınız kodu e-ticaret sitenize eklemeniz yeterli olacaktır.

E-ticaret Canlı Destek
yayın tarihi
07 Nisan 2019

Dünyada ve ülkemizde de hızla giderek yaygınlaşan eticaret sitelerinde kullanıcı ile site içi iletişimi daha kuvvetli bir hale getirmek için canlı destek sohbet uygulamaları kullanımı da hızla yaygınlaşıyor.

Müşteri memnuniyetine önem veren tüm eticaret sitesi sahipleri için canlı destek uygulamaları artık vazgeçilmez bir sistem haline dönüşmüş durumda.

E-Ticaret canlı destek sohbet uygulaması için tercih edebileceğiniz bir kaç site var bunlardan birini tercih ederek sitenize ekleyebilirsiniz.

İşte Bazı E-Ticaret Canlı Destek Sohbet Uygulamaları

Help Crunch Chat

Pure Chat 

Live Person Chat

intercom Chat

Click Desk Chat

JivoChat 

Zendesk / Zopim

Ondestek

Olark Canlı Destek

Yukarıdaki eticaret canlı sohbet ve destek uygulamalarından birini tercih edip sitenize ekleyerek müşterilerinize site içi canlı destek verebilirsiniz.

Yukarıdaki canlı destek sitelerinden bazıları ücretli bazıları ücretsizdir.

Kimi siteler 1 öperatöre kadar ücretsiz kimileri ise 2 yada 3 öperatör üzeri ücretsiz.

Sizler bütçenize ve firmanızın personel durumuna göre herhangi birini tercih edebilirsiniz.


Ayrıca aşağıdaki makalelerimiz de ilginizi çekebilir;

E-ticaret siteleri için popüler canlı sohbet uygulamaları

E-ticaret sitesinde bulunması gereken hukuki metinler

Sanal POS Nedir ve Nasıl Alınır?

WhatsApp Business Nasıl Kurulur?

962

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Whatsapp Business destek hattı nasıl kurulur gibi sorularla karşılaşan bir çok kullanıcı var. Bizlerde bugün sizlere e-ticaret sitenize nasıl whatsapp canlı destek ve yardım hattını kurabileceğinizi kısaca gösterelim. Devamı haberimizde.
Sanal POS, internet siteleri ve e-ticaret sanal mağazaları üzerinden müşterilerin kredi ve banka kartları yardımı ile güvenle ödeme yapabilecekleri bir çevrimiçi ödeme yöntemidir.
Online e-ticaret sitelerinde alışverişleri karşılıklı olarak yasal teminat altına almak adına bir takım hukuki metinler vardır. Bizlerde eticaret.tv ekibi olarak eticaret sitenizde bulunması gereken huhuki metinleri sizler için sıraladık.
E-ticaret sitesi satış sözleşmesi metni bir eticaret sitesinde olması gereken yasal bir sözleşme örneğidir. Bu yazımızda bu sözleşme metni örneğini indirerek kendi sitenize uygun düzenleyip kullanabilirsiniz.