Arama Motorlarından Organik Ziyaretçi Çekme Teknikleri - SEO Uzmanı Kaan Gülten

983

izlenme

Video Özeti

Arama motorlarında liderliği yakalamak oldukça zordur. 

Özellikle de rekabetin yoğun olduğu e-ticaret sektöründe bu daha da zordur. 

Bizlerde eticaret.tv ekibi olarak arama motorlarından ziyaretçi çekme tekniklerini Türkiye'nin en büyük Dijital Pazarlama ve SEO ajanslarından biri olan Webtures A.Ş CEO'su Sn. Kaan Gülten'e Sorduk.

Kaan Gülten aynı zamanda "Uzmanından SEO" ve "Sorularla SEO" isimli kitapların yazarıdır.

Profesyonel SEO uzmanlarından biri olan Kaan Gülten,  arama motorlarından organik ziyaretçi çekme teknikleri konusunda sizlere bu videomuz da SEO'ya dair ihtiyacınız olabilecek oldukça faydalı bilgiler aktarmaktadır. 


KAAN GÜLTEN Hakkında Kısaca bilgi vermek gerekirse;

KAAN GÜLTEN; SEO sektörü ile ilgili çalışmalara 2007 yılında başlayan Kaan Gülten, sektöre 2009 yılında Seohocasi.com sitesiyle aktif olarak giriş yapmıştır.

Sitesinde, yürüttüğü çalışmalar kapsamında elde ettiği deneyimleri paylaşarak kısa sürede sektörün lider sitesi haline gelmesini sağlamıştır. 

İlk kitabı "Uzmanından SEO" sektörün ve yayınevinin en çok satan ünvanını almış, SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektördeki büyük bilgi açığını doldurmayı başarmıştır. 


KAAN GÜLTEN hakkında daha fazla bilgi edinmek için  https://www.kaangulten.com/kaan-gulten-kimdir  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webtures hakkında daha fazla bilgi edinmek için ise https://www.webtures.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.