GÜNCEL HABERLER

Akıllı telefon sektörü giderek büyüyor. Bir örnekte OnePlus 7’nin daha gelişmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkan OnePlus 7T'de bunu görüyoruz. İşte OnePlus 7T akıllı telefonun teknik özellikleri ve fiyatı. İstediniz bizlerde sizler için derledik.
Deloitte Digital ve TÜSİAD’ın işbirliğiyle yayımladığı ‘‘E- Ticaretin Gelişimi, Sınırların Aşılması ve Yeni Normlar 2019’’ raporuna göre Türkiye’nin e-ticaret sektöründe önü oldukça açık görünmektedir.
Yapılan bu anlaşma ile birlikte Qualcomm'un Snapdragon 855 işlemcisi sayesinde mobil cihazlarda oyunlar optimize edilerek yüksek performans ve kaliteli grafik desteği ile daha keyifli bir hale getirilecek.
Adana'da bir e-ticaret sitesi üzerinden spor ayakkabı siparişi vererek büyük bir heyecanla satın aldığı ürünün kendisine ulaşmasını bekleyen Emre T. isimli bir vatandaş, beklediği kargonun kendisine belirtilen süreç sonunda ulaşmasıyla birlikte büyük bir şaşkınlık yaşadı.
Teknoloji devlerinden biri olan Motorola, tanıtımını yeni gerçekleştirdiği giriş seviyesi yeni akıllı telefon modeli E6'yı kullanıcılarıyla paylaştı. Motorola Moto E6 giriş seviyesi yeni akıllı telefon yeni teknik özellikler ve cazip fiyat etiketiyle alıcılarının beğenisine sunuldu. İşte fiyat ve teknik özellikleri.
Samsung Galaxy Fold, adını duyurduğu günden beri bir çok problemle karşı karşıya kaldı. Kullanıcıların merakla beklediği katlanabilir ekranlı yeni Galaxy Fold'un ekranında ortaya çıkan sorunlar test süreçlerinin uzamasına sebep oldu. Nihayet sevindirici bir haber Samsung'un CEO'su DJ Koh'dan geldi.

Kimler eticaret-tv-logo 'de

Türkiye‘de faaliyet gösteren 14.000+ e-ticaret firması arasında rakiplerinizden hep bir adım önde olun. E-Ticaret sektöründe bir ilk olan e-ticaretin kanalı eticaret.tv, rakipsiz hizmet kalitesi ile sizlerle! E-Ticaret sektörüne özel online medya ajansı artık bir tık uzağınızda! Şimdi rakiplerinize fark atma zamanı...

ve daha binlerce firmayı burada bulabilmeniz mümkün...